Teledysk, który robi furorę w sieci, jest przeróbką znanego utworu "Sweet Caroline". Na pierwszy rzut oka widać, że dyrektor Sitnik ma znakomity kontakt z uczniami i emanuje dystansem do siebie. Razem z uczniami i nauczycielami "Mechanika", czyli Zespołu Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku, stworzył autorską wersję tego przeboju z widowiskową choreografią.
Każda szkoła dąży do pokazania się z jak najlepszej strony i przyciągnięcia uwagi młodzieży. Teraz, "akcje marketingowe" przede wszystkim odbywają się w sieci. Niektórzy uczniowie w porozumieniu z nauczycielami tworzą zabawne TikToki, ale Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku postanowił pójść o krok dalej.
Dyrektor z Kluczborka hitem internetu
Ich teledysk do utworu "Sweet Caroline" zachwyca rozmachem i kreatywnością. Główną rolę w klipie gra sam dyrektor Piotr Sitnik. Otoczony przez uczniów, gra na instrumentach, tańczy i doskonale się bawi. Niektóre nauczycielki wcieliły się natomiast w cheerleaderki, co dodaje klipowi jeszcze więcej energii i uroku. Wystarczy kilka sekund, aby uśmiech pojawił się na twarzy każdego, kto obejrzy to nagranie.
Teledysk został opublikowany na platformie YouTube oraz na Facebooku, gdzie zyskał już 36 tysięcy pozytywnych reakcji i cztery tysiące komentarzy. Internauci są zachwyceni pomysłem i wykonaniem, a niektórzy wyrażają podziw dla dyrektora i jego zaangażowania w integrację z uczniami.
Internauci zachwyceni nagraniem
"Brawo dla takiego dyrektora, wspaniała integracja z uczniami, super", "Jest moc", "Cudownie! Promujcie nagranie, promujcie siebie, promujcie sukces w tworzeniu wspaniałego klimatu w szkole!" – to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiają się pod nagraniem.
Warto podkreślić, że całe nagranie zostało zrealizowane bez cięć i za pomocą drona, co dodaje mu jeszcze większego uroku. Dyrektor Piotr Sitnik i Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku udowodnili, że nauka może być zabawą i że warto tworzyć wspaniałą atmosferę w szkole.
Nagranie można obejrzeć na platformie YouTube, gdzie zdobywa coraz większą popularność, przyciągając uwagę internautów z całego kraju. Dyrektor Sitnik i uczniowie udowodnili, że edukacja może być nie tylko pouczająca, ale również pełna radości i pasji.