Poznajcie sympatycznego Kermitka, jego ukochaną przytulankę misia Kermisia oraz młodszą siostrę Lusię. Wspólnie z całą rodzinką maluchy wyruszają na rowerową wyprawę, podczas której:
- Stają przed wyzwaniem: Kermitek pragnie stworzyć obrazek przedstawiający symbol wiosny, jednak droga do osiągnięcia celu pełna jest niespodzianek.
- Poznają tajemnice natury: W takcie przygody dzieci dowiadują się, jak powstaje miód w lokalnej pasiece.
- Odkrywają piękno w prostocie: Spacer po łące robienie wianków z kwiatów i degustacja wiosennych przysmaków uczą, że natura budzi się do życia nawet w najmniejszych drobiazgach.

To barwna i angażująca opowieść, napisana przez Beatę Mastalerek i ilustrowana przez Małgorzatę Detner, stanowi doskonałe połączenie edukacji i zabawy, rozwijając u najmłodszych ciekawość świata oraz miłość do przyrody.
Dlaczego warto wybrać tę książkę?
- Edukacja przez zabawę: Opowieść w przystępny sposób przybliża dzieciom zjawiska przyrodnicze i codzienne rytuały związane z naturą.
- Wysoka jakość wykonania: starannie dobrana kolorystyka oraz przyjazne ilustracje sprawiają, że książka jest nie tylko wartościowa, ale także atrakcyjna wizualnie.
- Rozwój wyobraźni: Dzieci uczą się poprzez obserwację i zabawę, rozwijając kreatywność praz zdolności poznawcze.

i
Polecany artykuł:
Wydawnictwo Zielona Sowa z dumą przedstawia najnowszą pozycji dla maluchów. „Kermitek i sekrety przyrody” w księgarniach jest już od 12 marca 2025 roku. Książka dedykowana jest dzieciom w wieku 4-5 lat, które pragną odkrywać świat pełen przygód, kolorów i niespodzianek.
- Format: książka papierowa w twardej oprawie (195 x 240 mm)
- Liczba stron: 32
- EAN: 9788382999358
- Cena: 29,99 zł
Patronem medialnym książki jest M jak mama.