Opaski na chorobę lokomocyjną – czy działają? Na czym polega ich działanie?

2021-06-29 14:08

Jak podróżować, jeśli po chwili jazdy samochodem u dziecka pojawiają się nieznośne mdłości, wymioty czy zawroty głowy? Czy popularne ostatnio opaski mogą być pomocne na uprzykrzającą wakacyjne wyjazdy chorobę lokomocyjną?

Opaski na chorobę lokomocyjną – czy działają? Na czym polega ich działanie?

i

Autor: Getty images Opaski na chorobę lokomocyjną – czy działają? Na czym polega ich działanie?

Czy wiesz, czym są opaski na chorobImbir w ciąży doskonały na mdłości. W jakiej postaci jeść imbir w ciąży? lokomocyjną? To produkt, który może ci się niedługo przydać. Zbliżający się sezon urlopów i wakacji sprawia, że coraz częściej myślimy o wyjazdach i planujemy podróże. Jednak problemem często staje się transport.

Jazda samochodem powoduje u dzieci mdłości. Objawy te mogą występować nie tylko podczas jazdy samochodem czy pociągiem, ale też na pokładzie statku i samolotu. Jak sobie z nimi radzić? Na przykład stosując opaski na chorobę lokomocyjną.

Spis treści

  1. Opaski na chorobę lokomocyjną - czym są?
  2. Opaski na chorobę lokomocyjną - czy są skuteczne?
  3. Produkty na mdłości w czasie jazdy

Opaski na chorobę lokomocyjną - czym są?

Opaski na chorobę lokomocyjną coraz częściej są wybierane zamiast środków farmaceutycznych. Ich działanie opiera na akupresurze. Jest to element medycyny niekonwencjonalnej, wywodzącej się z Chin.

W przypadku choroby lokomocyjnej opaski zakładane są na oba nadgarstki, w miejscu punktu Nei- Kuan. Aby go odnaleźć należy przyłożyć do wewnętrznej części nadgarstka trzy środkowe palce, tak aby końcówka ostatniego z nich znajdowała się tuż pod pierwszą linią nadgarstka.

Punkt wyznacza palec wskazujący i w tym właśnie miejscu powinna zostać przyłożona wypustka uciskająca opaski. Opaski mogą być stosowane u dzieci w wieku powyżej 3 lat oraz przez dorosłych, w tym nawet kobiety w ciąży.

Czytaj również: Imbir w ciąży doskonały na mdłości. W jakiej postaci jeść imbir w ciąży?

Nudności w ciąży: co pomaga? Nietypowe sposoby na mdłości w ciąży

Opaski na chorobę lokomocyjną - czy są skuteczne?

Niewątpliwą zaletą stosowania opasek na chorobę lokomocyjną jest brak skutków ubocznych i pełne bezpieczeństwo użytkowania. Nie powodują one senności, która dla wielu osób jest problemem po zażyciu leków.

Dodatkowo, mogą być one wykorzystywane wielokrotnie, więc jest to jednorazowy zakup w przystępnej cenie. Opaski cieszą się dużym uznaniem i są polecane przez wielu internautów. Efekt ich działania występuje bardzo szybko, już po 3-5 minutach od momentu założenia.

Produkty na mdłości w czasie jazdy

Choroba lokomocyjna u dziecka